Sieviete nocērt sava izvarotāja locekli un aiznes uz policiju

16 komentāri

Kāda indiešu sieviete ar sirpi nocirtusi sava svaiņa lepnumu, un pēc tam aiznesusi to uz policiju. Sieviete apgalvo, ka radinieks viņu izvarojis, un tad viņa vīrieša “draudziņu” vienkārši nocirtusi, jo tas bijis vienīgais veids, kā varmāku apturēt, vēsta medijs Independent.

32 gadus vecā sieviete ieradusies policijā Madhya Pradesh pilsētā Indijā, līdzi ņemot savus trīs bērnus. Viņa paziņojusi par izvarošanu, kā arī šokējusi policistus ar līdzi paņemto – pāridarītāja dzimumlocekli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija nosūtījusi mediķus uz notikuma vietu, taču “ātrie” ieradās par vēlu – izvarotājs jau bija izdarījis pašnāvību – viņa līķis tika atrasts karājamies kokā mājas pagalmā.

Sieviete dzīvojusi kopā ar savu svaini, jo viņas vīrs strādā citā pilsētā.

Viņa arī vairākkārt policistiem teikusi, ka ar sirpi nocirtusi izvarotāja locekli, jo tas esot bijis vienīgais veids, kā viņu apturēt.

16 komentāri

TOP komentāri

 • Kārlis
  +14

  Kārlis

  Pareizi darīja,visiem šitiem kuri nezinkur savus daiktus likt vajag tā izdarīt vai arī viņus kastrēt lai viņiem vairs nekad nebūtu izdevība izdarīt šādas neģēlības. Bēgļiem kuri nemāk savas bikses ciet turēt sadi vajadzētu izdarīt,pāris paliktu bez sava lepnuma,tad arī pārējiem būtu bijāšana.

  12.02.2016 13:33

 • Juris Liekniņš
  +14

  Juris Liekniņš

  Pareizi-visus izvarotājus un pedofilus-kastrēt,es par !

  12.02.2016 12:42

 • Es
  +12

  Es

  Malacīte!Tā mums vajadzēs cīnīties ar musłiku izvarotājiem.

  12.02.2016 12:21

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas