Šerloka Holmsa seriāla zvaigznei nākas taisnoties par savu aicinājumu ziedot bēgļiem

2 komentāri

BBC seriāla Šerloka Holmsa galvenās lomas atveidotājs Benedikts Kamberbačs pagājušajā mēnesī no teātra skatuves Londonā aicināja skatītājus ziedot bēgļu atbalstam, un tagad viņam nākas skaidrot medijiem to, vai viņš esot rīkojies pareizi.

Spēlējot lomu izrādē Hamlets Londonā, 39 gadus vecais aktieris esot sacījis ”F*** the politicians” [Pie velna politiķus – red.], un pēc tam atvainojies par izmantoto leksiku un aicinājis ziedot bēgļu atbalstam. Pēc tam skatītāji bēgļiem – konkrēti organizācijai Save the Children – saziedoja vairāk nekā 150 tūkstošus britu mārciņu. Kā norādīja B. Kamberbačs, tā esot bijusi “fantastiska publikas atsaucība”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Esmu ieinteresēts palīdzēt cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība,” pauda aktieris, kurš izpelnījies arī kritiku par to, ka izmanto savu profesiju un skatuvi kā platformu ziedojumu vākšanai. “Manas profesijas dēļ pamatīgi cieš mana privātā dzīve, un es uzskatu, ka profesiju varu izmantot arī, lai paveiktu kaut ko labu,” Sky News sacīja aktieris.

Skaties video!

Benedict Cumberbatch CBE“I’m not interested in what flak I’m taking.” Benedict Cumberbatch defends decision to raise funds for refugees http://trib.al/EO3oxc5

Posted by Sky News on otrdiena, 2015. gada 10. novembris

2 komentāri

TOP komentāri

 • laimdotis
  0

  laimdotis

  vienk., biju labākās domas par to idiņu))

  14.11.2015 20:47

 • Linda
  0

  Linda

  Nedari labu...un nesanemsi preti launu!
  Kad nakamais slaktins notiks Londona, tad tas pusmulkis vares aicinat ziedot bojagajuso gimenem....

  14.11.2015 13:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas