Sērijveida slepkava Brazīlijā desmit gadu laikā nogalinājis 42 cilvēkus

0 komentāri

Brazīlijas policija aizturējusi vīrieti, kurš atzinies, ka Riodežaneiro pēdējo 10 gadu laikā nogalinājis 42 cilvēkus. Selsonu Hosē des Grasu policija aizturējusi trešdien, kad viņš līdz nāvei sadūris kādu sievieti.

Pēc tam viņš atzinās, ka noslepkavojis vēl 37 sievietes, trīs vīriešus un divus gadus vecu meitenīti. Policija uzsākusi minēto upuru meklējumus, norādot, ka līdz šim atradusi četrus.

Brazīlijas televīzijas kanālā TV Globo pārraidītā nopratināšanā vīrietis atzinis, ka viņš esot devies medībās un nogalinājis adrenalīna dēļ.

Viņš policijai pastāstīja, ka, ja viņu kādreiz no cietuma izlaidīs, viņš turpinās nogalināt.

Des Grasa atzina, ka viņa iecienītākie upuri bijušas baltādainas sievietes, kuras viņš nožņaudzis.

Trīs vīriešu kārtas upurus viņš nogalinājis pēc pasūtījuma.

“Es parasti gaidu iespēju ielauzties mājā un nogalināt,” atzinās des Grasa, piebilstot, ka pirms slepkavības pastrādāšanas viņš mēnešiem novērojis savus upurus.

Eksperti norāda, ka des Grasa ir psihopāts, kuram prieku sagādā atrašanās mediju starmešos, un brīdināja, ka nepieciešams viņu kārtīgi pārbaudīt.

Policija apstiprinājusi, ka uzsākta viņa atzīšanās salīdzināšana ar policijas ziņojumiem, un jau atrasti četri upuri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas