Sēras Rumānijā: jauniešu “tusiņa” laikā naktsklubā iet bojā 27 cilvēki

1 komentārs

Piektdienas vakarā Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes naktsklubā izcēlies ugunsgrēks, kas laupījis 27 cilvēku dzīvības, savukārt vairāk kā 160 guvuši ievainojumus

Traģiskā uguns nelaime notika naktsklubā Colectiv, kur uzstājās grupa Goodbye To Gravity. Uz koncertu bija pulcējušies vairāki simti cilvēku, taču pasākuma norises vietā ap plkst. 23:00 neapdomīgas pirotehnikas izmantošanas dēļ izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Klubā, kurš atradies pagrabā, izplatoties dūmiem izcēlās panika un ļaudīm metoties uz izeju daudzi cilvēki tika samīdīti.

Šobrīd ir zināms, ka klubā bojā gājuši 25 apmeklētāji, taču viņu skaits var palielināties, jo aptuveni tikpat cilvēku šobrīd kritiskā stāvoklī atrodas slimnīcā.

Foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dace Teseļska (Lietuviete)
    0

    Dace Teseļska (Lietuviete)

    Shausmas :(( ehh... Briesmigi! ;(

    01.11.2015 21:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas