Separātisti turpina apšaudes, trāpījuši pasažieru autobusam

0 komentāri

No Ukrainas austrumiem pienāk ziņas par apšaudēm starp prokrieviskajiem separātistiem un Ukrainas valdības spēkiem, neņemot vērā to, ka kopš 5. septembra ir spēkā vienošanās par pamieru starp Kijevu un Maskavu. Šāviņš trāpījis arī pasažieru autobusam.

Prokrieviskie separātisti otrdien apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas vairākos apdzīvotajos punktos – Doņeckā, Petrovskas rajonā, separātistu raidīts šāviņš trāpījis pasažieru autobusā, nogalinot vienu cilvēku.

Tikmēr Ukrainas karavīri ievēro uguns pārtraukšanas režīmu, lai nepārkāptu Ukrainas prezidenta pamiera plānu, ziņo Ukrainas mediji. Savukārt prokrieviskie separātisti, ignorējot pamieru, pēdējo divu dienu laikā arvien intensīvāk apšauda Doņeckas lidostu un citas Ukrainas spēku pozīcijas.

Krievijas valdība gatavo augsni Ukrainas scenārija realizācijai Baltijas valstīs, izplatot paziņojumus, ka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā slikti izturas pret krieviem un ka Maskava ir spiesta šajos apstākļos aizsargāt šos “krievu pasaules” pārstāvjus, brīdina pazīstamais amerikāņu analītiķis un eksperts bijušās PSRS lietās Pols Goubls.

ASV valsts sekretāra padomnieks un Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) analītiķis Goubls norāda uz Krievijas Ārlietu ministrijas (ĀM) pilnvarotā cilvēktiesību, demokrātijas un likuma varas jautājumos Konstantīna Dolgova nesenajiem izteikumiem.

Goubls Dolgova paziņojumus raksturo kā satraucošus, jo tie parāda, ka Maskava pastiprina centienus nomelnot Baltijas valstis un provocēt iespējamas nesaskaņas šajās valstīs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas