Separātisti fotografējas pie “trofejas” – brutāli nogalināta ukraiņu karavīra

0 komentāri

Prokrieviskie separātisti uzņēmuši fotogrāfijas pie asins peļķes, kurā mirkst vardarbīgi nogalināts ukraiņu karavīrs un vēlāk publicējuši tās sociālajā tīklā “VKontakte”.

Foto avots: Euromaidan Press

Foto avots: Euromaidan Press

Ekrānšāviņš: VKontakte

Ekrānšāviņš: VKontakte

Tāpat teroristi uzņēmuši video, kurā redzamas uzbrukumā nogalināto ukraiņu mirstīgās atliekas. Materiāla autors ir Krievijas armijas kareivis Dmitrijs Gričoks (Дмитрий Грицюк). Video redzams, kā teroristi pastaigājas gar nogalināto ukraiņu karavīru līķiem.

Tikmēr ārvalstu mediji piektdien ziņi, ka vismaz 14 Ukrainas bruņoto spēku karavīri gājuši bojā apšaudē, kad pārdislokācijas laikā Doņeckas apgabalā pie Šahtarskas pilsētas viņiem uzbrukts no slēpņa, paziņojis pretterorisma operācijas štāba preses sekretārs Aleksijs Dmitraškovskis.

“Nav apstiprinājušies dati par 21 bojāgājušo. Šobrīd vēl tiek precizēts. Pagaidām šķiet, ka gājuši bojā 14 cilvēki. Jau 10 cilvēki atpazīti, bet par četriem nav skaidrs, vai tie ir separātisti vai mūsējie (valdības spēku karavīri),” skaidroja Dmitraškovskis.

Šobrīd notiek pārrunas par bojāgājušo mirstīgo atlieku un ievainoto nodošanu.

“Teroristi tajā rajonā arī cietuši lielus zaudējumus,” piebilda preses sekretārs.

Kā trešdien paziņoja Ukrainas Nacionālās drošības padomes preses centra vadītājs Andrijs Lisenko, kopš pretterorisma operācijas sākuma Ukrainas austrumos gājuši bojā 363 Ukrainas karavīri.

“Kopš operācijas sākuma gājuši bojā 363 karavīri, vēl 1434 guvuši ievainojumus,” preses brīfingā sacīja Lisenko.

Iepriekš ANO cilvēktiesību augstās komisāres pārvaldes ceturtajā ziņojumā bija teikts, ka kopš pretterorisma operācijas sākuma (aprīļa vidus) līdz 26.jūlijam Ukrainā gājuši bojā vismaz 1129 mierīgie iedzīvotāji un 3442 guvuši ievainojumus.

Neiesakām video skatīties cilvēkiem ar vājiem nerviem un brīdinām, ka video redzami nepatīkami skati!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas