Separātisti Ukrainā apšaudījuši skolu un mikroautobusu; Dzīvību zaudējuši 10 cilvēki

0 komentāri

Pirmajā skolas dienā, kas Ukrainas austrumos izpostīto skolu dēļ, notiek mēnesi vēlāk nekā ierasts, Doņeckā prokrieviskie separātisti apšaudījuši skolu un maršruta mikroautobusu. Abās apšaudes vietās  gājuši bojā desmit cilvēki.

Mācību gads nemiernieku kontrolētajos Doņeckas un Luhanskas reģionos sākās par vienu mēnesi vēlāk, jo daudzas skolas – mēnešiem ilgo kauju laikā bija izpostītas. Makivkas pilsētā netālu no Doņeckas pirmo mācību dienu bērni sagaidīja dziedot dziesmas un piedaloties skolas gada atklāšanas ceremonijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmklasnieku vecāki norādīja, ka šogad uz skolu bija ieradušies daudzkārt mazāk skolēnu nekā citos gados.

Tikmēr prokrieviskie kaujinieki veikuši apšaudes pilsētas apkaimē. Kaujinieku raidītais šāviņš nokrita aptuveni piecus metrus no 57. skolas Kievskijas apgabalā Doņeckā, kur tobrīd atradās 238 cilvēki, paziņojusi Kijevas kontrolētā pilsētas administrācija. Pēc viņu sacītā šāviņš tika raidīts no raķešu palaišanas sistēmas. Gāja bojā četri cilvēki, bet astoņi ir ievainoti. Skolēnu cietušo vidū nav. Šāviņš trāpīja skolas spēļu laukumā, kurā tobrīd atradās bērnu vecāki un skolotāji.

Dažas ielas tālāk kaujiniekiem apšaudot maršruta mikroautobusu, dzīvību zaudēja vēl seši cilvēki, bet vēl viens ir ievainots. Pēc notikušā pārbaudīt notikušā apstākļus abās vietās ieradās EDSO starptautiskie novērotāji un nemiernieki. Prokrieviskie separātisti uz šo brīdi kontrolē lielāko daļu Doņeckas pilsētas un pēdējās dienās vairākos uzbrukumos ir mēģinājuši ieņemt arī lidostu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas