Savu vainu Bostonas maratona teroraktā atzīst Kazahstānas students

0 komentāri

Students no Kazahstānas, kuru ASV apsūdz līdzdalībā teroraktu sarīkošanā Bostonas maratonā, tiesā atzinis savu vainu.

Apsūdzība uzskata, ka Diass Kadirbajevs kopā ar vēl vienu studentu no Kazahstānas personīgi pazinuši terora akta rīkotāju Džoharu Carnajevu.

Pēc tam, kad policija publicēja Bostonas maratona sprādzienā aizdomās turēto fotogrāfijas – abi viņa draugi, tostarp, D. Kadirbajevs, no Dž. Carnajeva kopmītņu istabas iznesuši viņa datoru un mugursomu ar petardēm, kurās esošais pulveris izmantots sprāgstvielu gatavošanā. Abu studentu rīcība vēlāk apgrūtināja terorakta izmeklēšanu – uzskata ASV varasiestādes.

Otru studentu tiesāja jau šā gada jūlija nogalē. Galīgo spriedumu plānots nolasīt oktobrī.

Jauniešiem var piespriest līdz pat 25 gadu cietumsodu.

Pie Bostonas maratona finiša līnijas 2013.gada 15.aprīļa pēcpusdienā notika divi sprādzieni, kuros dzīvību zaudēja trīs cilvēki, bet 264 tika ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas