Saūda Arābijas lidmašīnas bombardē Jemenas galvaspilsētas lidostu

0 komentāri

Saūda Arābijas vadītās koalīcijas kara lidmašīnas sestdien sabombardējušas Jemenas galvaspilsētas Sanas starptautisko lidostu, ziņo aculiecinieki.

Lidostas skrejceļam trāpījušas divas raķetes un uzlidojums noticis dienu pēc tam, kad valsts civilās aviācijas dienests paziņoja, ka uz laiku atvērs iepriekšējos uzlidojumos cietušo lidostu, lai varētu uzņemt humāno palīdzību.

Pirms tam sestdien lidmašīnas veica uzlidojumu netālajai aviobāzei, bet naktī intensīvi bombardēja huti nemiernieku pozīcijas viņu ziemeļu bastionā Sadā.

Saūda Arābija piektdien paziņoja, ka no 12.maija Jemenā noteiks pamieru, taču solījusi pastiprināt triecienus nemierniekiem, kurus tā apsūdz uzbrukumu sarīkošanā karalistē.

Saūda Arābija un astoņas citas sunnītu arābu valstis bombardē Irānas atbalstīto šiītu huti kaujinieku pozīcijas Jemenā kopš marta beigām, kad Jemenas prezidents Abedrabo Mansurs Hadi bija spiests bēgt uz Saūda Arābiju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas