Saūda Arābijas karaļa kaprīzes dēļ slēgta publiskā pludmale Francijā

0 komentāri
Saūda Arābijas karaļa kaprīzes dēļ slēgta publiskā pludmale Francijā
Saūda Arābijas karalis Salmans un Francijas prezidents Fransuā Olāns Foto: EPA / LETA

Tev noteikti jāizlasa

Francijā vairāk nekā 120 tūkstoši cilvēku parakstījuši petīciju pret varasiestāžu lēmumu uz trim nedēļām slēgt publisko pludmali Saūda Arābijas karaļa Salmana atvaļinājuma dēļ.

Karalis ar aptuveni tūkstoš cilvēku lielu pavadošo personālu uzturas villā un vairākās viesnīcās pie pludmales, tādēļ, lai netraucētu viņa atvaļinājumam, varasiestādes nolēma slēgt publisko pludmali. Likums nosaka, ka Francijas pludmales ir publisks īpašums, tādēļ petīcijas parakstītāji pieprasa, lai valsts nodrošina likumā paredzētās vienlīdzīgās tiesības visiem.

“Lēmums vietējos ir izraisījis plašu sašutumu. Mēs gribam, lai mūs sadzird. Tādēļ esam uzsākuši parakstu vākšanu. Esam jau savākuši vairāk nekā 120 000 parakstu, tas liecina, ka tā nav tikai vietējo problēma. Šeit uz kārts ir liktas nozīmīgas vērtības – pirmkārt, vienlīdzība,” norāda Valori kanclers Žans Noels Falko.

Tāpat vietējos neapmierina arī pēkšņie būvniecības darbi. Lai karalim nebūtu jākāpj uz savu kalna villu un tā vietā viņš varētu pārvietoties ar jaunuzbūvētu liftu, daļa pludmales tika izbetonēta.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas