Saūda Arābijas karaļa kaprīzes dēļ slēgta publiskā pludmale Francijā

0 komentāri

Francijā vairāk nekā 120 tūkstoši cilvēku parakstījuši petīciju pret varasiestāžu lēmumu uz trim nedēļām slēgt publisko pludmali Saūda Arābijas karaļa Salmana atvaļinājuma dēļ.

Karalis ar aptuveni tūkstoš cilvēku lielu pavadošo personālu uzturas villā un vairākās viesnīcās pie pludmales, tādēļ, lai netraucētu viņa atvaļinājumam, varasiestādes nolēma slēgt publisko pludmali. Likums nosaka, ka Francijas pludmales ir publisks īpašums, tādēļ petīcijas parakstītāji pieprasa, lai valsts nodrošina likumā paredzētās vienlīdzīgās tiesības visiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lēmums vietējos ir izraisījis plašu sašutumu. Mēs gribam, lai mūs sadzird. Tādēļ esam uzsākuši parakstu vākšanu. Esam jau savākuši vairāk nekā 120 000 parakstu, tas liecina, ka tā nav tikai vietējo problēma. Šeit uz kārts ir liktas nozīmīgas vērtības – pirmkārt, vienlīdzība,” norāda Valori kanclers Žans Noels Falko.

Tāpat vietējos neapmierina arī pēkšņie būvniecības darbi. Lai karalim nebūtu jākāpj uz savu kalna villu un tā vietā viņš varētu pārvietoties ar jaunuzbūvētu liftu, daļa pludmales tika izbetonēta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas