Satracinātie un nogurušie grieķi iziet ielās protestēt pret parādu

2 komentāri

Grieķijas galvaspilsētā Atēnās notikusi plaša protesta akcija ar mērķi panākt, lai Eiropa maina attieksmi pret Grieķijas parāda nosacījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz protesta akciju Atēnu centrā bija pulcējušies aptuveni četri tūkstoši cilvēku.

Šajās dienās kreiso ekstrēmistu partijas SYRIZA vadītā valdība apceļo vairākas Eiropas valstis, cenšoties iegūt atbalstu saviem ierosinājumiem izbeigt parādsaistību krīzi. Sākumā sarunas bija veiksmīgas, taču ar Vācijas amatpersonām tās cieta neveiksmi.

Vācija paziņoja, ka nepiekāpsies, bet Eiropas Centrālā Banka sacīja, ka vairs nepieņems Grieķijas valsts obligācijas kā drošības garantu aizdevumiem komercbankām, šādi būtiski sadārdzinot Grieķijas bankām piekļuvi skaidrai naudai. Grieķija paziņoja, ka tā ir šantāža.

Skaties foto no notikušajiem protestiem!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Vajag viņus izslēgt no ES
  0

  Vajag viņus izslēgt no ES

  Nekaunīgi nelieši!!!

  06.02.2015 11:32

 • Johny
  0

  Johny

  malači grieķi! paņemam miljardus eiro parādā , un skuju atdodam. nafigam jaatstrada, labak iet protestēt pret pārējās - stulbas eiropas palīdzību, AUNI

  piekāšam tos grieķus un Grieķiju, ar savu drahmu varēs norauties podā pēc paris gadiem, uz ceļiem rāpos pie Merkeles! ;)

  06.02.2015 10:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas