Sašutuma vētra! Desmit Francijas deputāti viesojas Krimā

1 komentārs

Eiropā neizpratni un sašutumu izraisījusi desmit Francijas parlamenta deputātu vizīte Krievijas anektētajā Krimā. Ukraina jau paziņojusi, ka politiķus, kuri Sevastopolē nekautrējas atklāti demonstrē proputiniskus uzskatus, iekļaus melnajā sarakstā.

Latvijas eiroparlamentārieši atzīst, ka Grieķijas krīze Ukrainas jautājumu ir pamatīgi aizēnojusi, tāpēc šādi nepatīkami gadījumi var atkārtoties.

“Es to sauktu par tādu lienošu de facto aneksijas atzīšanu, kas ir zināma lieta,” pauda EP deputāte Sandra Kalniete.

Jau ziņojām, ka Ukrainas “melnajā sarakstā” līdz šim jau iekļauts skandalozais franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš ir ieguvis Krievijas pilsonību.

Kopumā Ukrainai nevēlamo personu sarakstā šobrīd atrodas aptuveni 600 personas.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Fakts
    0

    Fakts

    Tie pamatā ir Sarkozī, kurš atkal raujas pie varas, politikas biedri. Līdzīgi kā Vācijā šrēderieši.

    26.07.2015 16:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas