Saspīlējums aug! Briti paziņo, ka Putins apdraud centienus pārtraukt pilsoņu karu Sīrijā

0 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins apdraud starptautiskos centienus pārtraukt Sīrijas pilsoņu karu, tā paziņojis Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds.

Filips Hamonds norādījis, ka Krievijas gaisa uzlidojumu galvenais mērķis ir Sīrijas valdības opozicionāri, nevis teroristu grupējums Daesh. Viņš nosodījis Putinu par Sīrijas prezidenta atbalstīšanu, bombardējot valdības opozicionārus. Karš Sīrijas prezidenta labā esot bijis Krievijas nolūks jau kopš gaisa uzlidojumu sākšanas pagājušā gada septembrī, pauda Hamonds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Krievija neslēpj, ka atbalsta Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu un veic uzlidojumus ne tikai Daesh pozīcijām, bet arī citiem kaujinieku grupējumiem Sīrijā.

Tikmēr konflikta risināšanā iesaistītās Rietumvalstis uzskata, ka jāveido jauna valdību bez līdzšinējā Sīrijas prezidenta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas