Sarunas par Krievijas gāzes piegādi Kijevai beidzas bez rezultāta

0 komentāri

Bez vienošanās beigušās otrās Eiropas Savienības, Krievijas un Ukrainas sarunas par turpmāko Krievijas dabasgāzes piegādi Kijevai.

Krievijas enerģētikas ministrs Aleksandrs Novaks atzinis, ka Krievija ir gatava turpināt sarunas par turpmāku gāzes piegādi Ukrainai tikai tādā gadījumā, ja līdz šīs nedēļas beigām tiks saņemta pirmā daļa no Ukrainas parāda Krievijai.

Saskaņā ar Maskavas aprēķiniem, Ukraina par Krievijas piegādāto gāzi šobrīd ir parādā gandrīz četrus miljardus dolāru. Krievija aicina daļu parāda atmaksāt jau šonedēļ, bet otru pusi segt līdz 7. jūnijam.

Pirmās šāda veida sarunas bez panākumiem tika aizvadītas maija sākumā. Kopš pēdējās tikšanās krīze Ukrainā ir tikai padziļinājusies – “Gazprom” jau sagatavojis pirmo priekšapmaksas rēķinu par turpmāko gāzes piegādi par vairāk nekā diviem miljardiem ASV dolāru.

Nākamo sarunu raundu par gāzes piegādēm Kijevai plānots atsākt jau šo piektdien.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas