Sankcijas pret Krieviju būs spēkā tik ilgi, cik ilgs Krimas okupācija, paziņo ASV

1 komentārs

Eiropas Savienība (ES) turpina nosodīt Krimas un Sevastopoles prettiesisko aneksiju un saglabā stingru atbalstu Ukrainas teritoriālajai vienotībai un suverenitātei. Tā šodien norādīts ES augstās pārstāves ārlietās un drošības politikas jautājumos Federikas Mogerīni izplatītajā paziņojumā.

Eiropa turpinās ievērot šīs aneksijas neatzīšanas politiku, tostarp arī ar ierobežojošo pasākumu palīdzību, un aicina ANO dalībvalstis apsvērt līdzīga veida pasākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ES atkārtoti pauž dziļas bažas par Krievijas bruņoto spēku klātbūtnes pieaugumu un cilvēktiesību situācijas pasliktināšanos Krimas pussalā, tostarp traucējumiem vārda brīvībai, mierīgas pulcēšanās brīvībai, reliģijas un ticības brīvībai, kā arī minoritāšu pārstāvju, īpaši Krimas tatāru vajāšanu.

Īpašu satraukumu ES izsaucis aicinājums aizliegt Krimas tatāru pašpārvaldes orgāna Medžlisa darbību, mēģinot to pasludināt par ekstrēmistisku organizāciju.

ES augstās pārstāves ziņojumā akcentēts, ka pamatīgi jāizmeklē visi neatklātie cilvēktiesību pārkāpumu gadījumi, piemēram, daudzu Krimas iedzīvotāju vardarbīga pazušana, spīdzināšana un slepkavības.

Arī Baltais nams paziņojis, ka Krievija ir rupji pārkāpusi starptautiskās tiesības un Amerikas Savienotās Valstis nekad neatzīs Krievijas veikto Krimas okupāciju un darīs visu iespējamo, lai Ukraina varētu pussalu atgūt.

ASV Valsts departamenta paziņojumā norādīts, ka prezidents Baraks Obama telefonsarunā Krievijas prezidentam Putinam paziņojis, ka ASV 21. gadsimtā nepieņems robežu pārgrozīšanu, spēka izmantošanu un sankcijas pret Krieviju saistībā ar Krimas okupāciju būs spēkā tik ilgi, cik ilgs šī okupācija.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +2

    Nu re

    Pareizi, okupants jāsoda!

    19.03.2016 03:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas