Samitā Briselē spriedīs par jaunām sankcijām pret Krieviju

0 komentāri

Eiropas Savienības (ES) līderi sestdien, 30. augustā, tiekas Briselē, lai spriestu par Eiropadomes amatu sadalījumu, kā arī apdomātu jaunu sankciju ieviešanu pret Krieviju.

Šāds lēmums tiks pieņemts, ņemot vērā Krievijas militāro spēku iebraukšanu Ukrainas teritorijā, ziņo BBC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: AFP/LETA

Foto: AFP/LETA

Iepriekš preses konferencē Berlīnē Vācijas kanclere Angela Merkele norādīja:Mēs vienmēr esam teikuši, ka tālāka situācijas saasināšanās Ukrainā nozīmētu, ka mums jārunā par tālākām sankcijām.

Tāpat viņa atkārtoti uzsvēra, ka Vācija vēlas konflikta diplomātisku risinājumu, bet atzina, ka Austrumukrainā veidojas sarežģīta situācija.

Krievija tikmēr noliedz, ka tās armijas spēki būtu iebraukuši Ukrainā. Taču NATO publiskojusi satelītattēlus, kas apstiprina uz Krievijas spēku iebrukumu Ukrainā. Attēlos fiksēta Krievijas militāro vienību virzīšanās cauri Ukrainas laukiem un gatavošanās darbībai Krasnodonas rajonā.

Līdztekus jaunu sankciju ieviešanai samitā sestdien tiks spriests arī par ES Padomes prezidenta amata pienākumu uzticēšanu, kā arī ES pārstāvja ārlietās portfeli. Portāls SKATIES jau vēstīja, ka pašreizējā Latvijas premjerministre Laimdota Straujuma atzinusi – Latvijas bijušā Ministru prezidenta Valda Dombrovska izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu nav visai lielas.

Kā alternatīva Eiropadomes prezidenta amatam varētu būt ”labs komisāra amats”, stāstīja Ministru prezidente. V. Dombrovskis varētu ieņemt kādu no ekonomikas un finanšu bloka amatiem, piemēram, reģionālā komisāra, konkurences komisāra vai transporta komisāra amatu. Lēmumu par to, kurš portfelis nonāks V. Dombrovska rokās, pieņems jaunievēlētais Eiropas Komisijas vadītājs Žans Klods Junkers.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas