Sals un sniegputeņi pārsteidz Eiropas dienvidus

0 komentāri

Daudzviet Eiropā, Balkānos un Turcijā izplatīti brīdinājumi par gaidāmu anomālu aukstumu un spēcīgiem sniegputeņiem.

Melnkalnē un Serbijā ir ieviests sarkanais – augstākais – brīdinājums par zemu gaisa temperatūru. Tuvākajās trijās naktīs gaisa temperatūra daudzviet noslīdēs zem mīnus 15 grādiem, dažviet kalnos sasniedzot pat mīnus 30 grādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek prognozētas arī problēmas siltumapgādē un elektropadevē, sauszemes un ūdens transporta sistēmās, kā arī citos no laikapstākļiem atkarīgos ekonomikas sektoros. Līdzīgi brīdinājumi par anomālu aukstumu ir spēkā arī citās valstīs Balkānu reģionā.

Savukārt Itālijā, Grieķijā un Turcijā sinoptiķi lielāku uzmanību vērš uz gaidāmiem spēcīgiem sniegputeņiem. Francijā, kur iestājies sals, pēdējo dienu laikā nosaluši pieci bezpajumtnieki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas