Saistībā ar tūristu nogalināšanu Tunisijā arestēti deviņi cilvēki

0 komentāri

Aizdomās par vakar, 18. martā, sarīkoto teroristu uzbrukumu Bardo muzejam Tunisijas galvaspilsētā Tunisā arestētas četras personas. “Drošības spēkiem izdevies arestēt četrus cilvēkus, kas ir tieši saistīti ar teroristu operāciju, un piecus, kas tiek turēti aizdomās par saistību ar teroristu grupējumu,” ziņo prezidenta birojs.

Uzbrukumā Tunisijas Nacionālajam Bardo muzejam trešdien tika nogalināts 21 cilvēks, tostarp 20 ārvalstu tūristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Teroristi, kuri muzejā sāka šaut ar Kalašņikova automātiem, vēlāk nogalināti Tunisijas drošības spēku operācijā. Policija gan uzskata, ka viņiem varētu būt arī līdzzinātāji.

Amatpersonas norāda, ka asiņaino uzbrukumu, visticamāk, sarīkojis džihādistu grupējums Islāma valsts, lai gan atbildību par uzbrukumu līdz šim tā arī neviens nav uzņēmies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas