Saistībā ar terorisma slavināšanu nopratināts 8 gadus vecs puika

0 komentāri

Francijas pilsētā Nicā saistībā ar terorisma slavināšanu nopratināts astoņus gadus vecs puika, kurš atteicies ar klusuma brīdi pieminēt satīriskā laikraksta Charlie Hebdo bojā gājušos.

Skolēns klases priekšā paziņojis, ka pilnībā atbalsta teroristus, kuri uzbruka žurnāla redakcijai un negrasās izrādīt cieņu teroristu uzbrukumā bojā gājušajiem. Par notikušo skolas vadība informējusi policiju un skolēna vecākus.

Nopratināšanā gan puika nav spējis nodefinēt, ko nozīmē terorisms.

Francijas galvaspilsētā Parīzē teroristu uzbrukumā satīriskajam nedēļas žurnālam Charlie Hebdo dzīvību zaudēja 12 cilvēki, bet vēl astoņi tika ievainoti. Kopš asiņainajiem notikumiem Francijā katra diena paiet pastiprinātas drošības apstākļos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas