Sabrūkot daudzstāvu ēkai, Kairā gājuši bojā 18 cilvēki

0 komentāri

Sabrūkot daudzstāvu dzīvojamajai ēkai, Kairā naktī uz otrdienu gājuši bojā 15 cilvēki un vēl septiņi aprakti drupās, paziņojušas amatpersonas.
Septiņstāvu ēka, kurai divi stāvi bija uzbūvēti nelikumīgi, sagruva nakts vidū vienā no Kairas nabadzīgajiem austrumu rajoniem.

Izmeklētājiem vēl nav izdevies noskaidrot sabrukšanas cēloni, bet nelegālie celtniecības darbi ir pārtraukti.

Aģentūras AFP žurnālists no notikuma vietas ziņoja, ka glābšanas darbus apgrūtina šaurās ielas, kas traucē pārvietot tehniku.
Pazudušo cilvēku radinieki un kaimiņi novāc gruvešus kailām rokām.

Prokuratūra sākusi notikušā izmeklēšanu un lūgusi arestēt ēkas īpašnieku.

Austrumkairas apgabala prokurors uzskata, ka ēkas sabrukšanu izraisījuši remontdarbi otrā stāva dzīvoklī un divu stāvu nelikumīgā piebūvēšana.

Šāda veida negadījumi Ēģiptē nav retums, jo drošības noteikumi celtniecībā nereti tiek pārkāpti. Īpašnieki bieži piebūvē papildu stāvus ēkām, kuru pamati to nespēj izturēt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas