Sabojājusies pārtika un ūdens trūkums – bēgļi sūdzas par ikdienu Grieķijā

1 komentārs

Pēdējā laikā pieaug spriedze patvēruma meklētāju centros Grieķijā – tur mītošie bēgļi sūdzas par sliktas kvalitātes pārtiku un neizturamiem dzīves apstākļiem.

Patvēruma meklētāji stāsta, ka pārtika, kas viņiem tiek dota, tiekot turēta nepiemērotos apstākļos un ātri bojājas. Tāpēc daudzi cilvēki jau saindējušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat, par spīti karstajam laikam, esot arī ierobežota piekļuve dzeramajam ūdenim.

Vissliktākā situācija ir uz Grieķijas–Maķedonijas robežas. Tur robežas atvēršanu kopš februāra sākuma gaida vēl divi tūkstoši cilvēku, kas mitinās teltīs.

Cilvēktiesību aizstāvju organizācijas atklāj, ka liela daļa patvēruma meklētāju esot novārguši un sirgst ar dažādām slimībām.

Foto! Bēgļi Grieķijā:

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Saprotu, ir smagi, bet pieaugušiem cilvēkiem jāzina, ka jādoma, kur paliks, ko ēdīs, ka no gaisa nekas nekrit, grieki nevar apgādāt pusāfriku, un eiropieši arī ne.

    12.05.2016 19:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas