Rumānijā atklāta ASV pretraķešu aizsardzības sistēmas bāze; Krievija asi protestē

0 komentāri

Rumānijā ceturtdien, 12. maijā, atklāta ASV pretraķešu aizsardzības sistēmas bāze. Tas izraisījis kārtējos asos Krievijas iebildumus.

NATO militāro bāzi kādreizējās padomju armijas bāzes vietā Rumānijas dienvidos sāka celt 2013. gada rudenī. Projektā ieguldīti aptuveni 700 miljoni eiro, un tagad bāzē atradīsies pārtvērējraķešu baterija. ASV apgalvo, ka tās paredzētas, lai pasargātu Eiropu un Ameriku no iespējamajiem uzbrukumiem no tādām valstīm kā Irāna un Ziemeļkoreja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Krievija, kura vienmēr asi iebildusi pret ASV pretraķešu vairoga izveidi, arī šoreiz paziņojusi, ka jaunā bāze esot tiešs drauds tās nacionālajai drošībai. Kā atbildes reakciju Kremlis solījis pastiprināt savus militāros spēkus.

Skaties FOTO!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas