Romas pāvests Francisks aicina ieklausīties bēgļu stāstos

0 komentāri

Ar vēsturisku uzrunu ASV Kongresā uzstājies Romas pāvests Francisks, kurš aicinājis ASV palīdzēt bēgļiem, kā arī dot ieguldījumu cīņā pret klimata pārmaiņām.

Pāvests norādīja, ka pasaule šobrīd saskaras ar bēgļu krīzi, kāda nav pieredzēta kopš Otrā pasaules kara. Valstīm nevajadzētu apjukt bēgļu lielā skaita dēļ, bet drīzāk skatīties uz viņiem kā uz cilvēkiem un klausīties viņu stāstos, akcentēja pāvests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katoļu baznīcas galva arī aicināja meklēt drosmīgus un atbildīgus risinājumus, lai novērstu cilvēku radītās apkārtējās vides pasliktināšanās smagākas sekas, norādot uz klimata pārmaiņām.

Skaties foto:

Šodien viņš teiks vēl vienu uzrunu ANO mītnē Ņujorkā, arī tā nodēvēta par vēsturisku. Pāvesta vizīte ASV ir liels notikums, un tai seko līdzi lielākā daļa iedzīvotāju. Pāvests noslēgs savu vizīti, rīt Filadelfijā apmeklējot starptautisku katoļu ģimeņu festivālu.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas