Rietumeiropu skāris karstuma vilnis

0 komentāri
Rietumeiropu skāris karstuma vilnis
FOTO: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Kamēr Latvijas iedzīvotājiem pēc aizvadītās nedēļas siltā laika atkal jāķeras pie ziemas apģērbiem un Alūksnē vēl šorīt sniga sniegs, daudzviet Eiropā jūtams neierasti karsts laiks.

Rietumeiropu skāris karstuma vilnis, aprīlī atnesot jūnijam raksturīgas gaisa temperatūras. Francijas galvaspilsētā Parīzē tas ļāvis iedzīvotājiem sajusties kā Rivjērā, metoties izbaudīt saules starus ielu kafejnīcās un parkos. Liela daļa vienkārši zvilnēja zālienos, kamēr citi uzņēma pavasara elpu pastaigās gar upi.

Vācijas pilsētā Minhenē pie saldējuma kioskiem veidojās rindas, taču publikas pieplūdums bija vērojams arī alus dārzos un restorānu terasēs, baudot kausiņu vēsa alus. Daudzas vācietes nevilcinājās izmantot iespēju, lai iegūtu brūnāku ādas krāsu.

Arī Lielbritānijas dienvidaustrumu piekrasti šodien piemeklējis karstuma vilnis, gaisa temperatūrai sasniedzot 25 grādus. Ņemot vērā, ka tas ir vairāk nekā daudzos Vidusjūras kūrortos, pludmalēs saules staru baudītāju netrūka.

Meteorologi norāda, ka daudzviet Lielbritānijā šis ir otrs karstākais aprīlis pēdējo 20 gadu laikā. Tuvāko dienu laikā gan gaisa temperatūras atkal pazemināšoties, bet saulains laiks turpināsies līdz nākamajai nedēļai.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas