Rietumeiropā gaisa temperatūra sasniegusi teju 40 grādus pēc Celsija

0 komentāri

Beļģijā gaisa temperatūra 2. jūlijā pietuvojās šīs valsts absolūtajam maksimālās gaisa temperatūras rekordam – 1947. gadā reģistrētajiem +38,8 grādiem pēc Celsija, savukārt Nīderlandē absolūtais karstuma rekords tika gāzts ar +38,6 grādiem pēc Celsija.

18 Eiropas valstīs šodien izsludināts brīdinājums par lielu karstumu. Tā vilnis būs jūtams Francijā, Vācijā, Itālijā, Zviedrijas dienvidos, Polijā un citās valstīs Centrāleiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielu prieku par to pauduši saldējuma tirgotāji, taču tiem cilvēkiem, kuri jau strādā karstā vidē, piemēram, maiznieki un celtnieki, tas sola jaunus pārbaudījumus. Karstums Eiropā valda jau vairākas dienas.

Plašāk par to, kas aktuāls Latvijā un pasaulē – skaties LNT Ziņas divos! Tiešraide arī Skaties.lv!

Foto – Eiropā krīt karstuma rekordi!

Jau ziņojām, ka piektdien, 3. jūlijā, visā Latvijas teritorijā gaidāms īsti vasarīgs laiks – nekur gaisa temperatūra nenokritīsies zem +22 grādiem pēc Celsija, ziņo meteorologi. Vietām gaiss iesils līdz pat +31 grādam, bet galvaspilsētā temperatūra turēsies ap +27 līdz+29 grādiem. Mazliet vēsāks piekrastē – tur temperatūra sasniegs +22 līdz +25 grādus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas