Reuters žurnālisti Donbasā uzgājuši divus sadegušus Krievijas tankus

0 komentāri

Ziņu aģentūras Reuters žurnālisti karadarbības zonā Ukrainas austrumos uzgājuši divus sadegušus Krievijas tankus, piektdien vēsta radiostacija Eho Moskvi.

To apstiprinājuši arī neatkarīgie eksperti, kuriem aģentūra parādījusi tanku fotogrāfijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šādi tanki nekad no Krievijas nav eksportēti, un tādu nav bijis Ukrainas armijas bruņojumā. Arī Maskavas atbalstītie teroristi nevarēja sagrābt šādus tankus.

Pirmais fotouzņēmums datēts ar 5. jūliju.

Reuters korespondenti uzgājuši daudz sadegušas militārās tehnikas līdzās Horbatenko ciematam 40 kilometru attālumā no Doņeckas.

Žurnālisti uzgājuši arī prettanku raķetes Kornet, 124 pārtikas iepakojumus ar Krievijas marķējumu un uzrakstu “nav domāts pārdošanai”, kā arī 50 tukšas minerālūdens pudeles, kas ražotas Krievijas Ivanovas apgabalā.

Krievijas diversanti, algotņi un vietējie teroristi aprīļa vidū Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts iestāžu un milicijas nodaļu ēkas, kā arī citus stratēģiskos objektus. Reaģējot uz šiem notikumiem, Ukrainas varasiestādes izvērsa pretterorisma operāciju.

Augusta beigās Ukrainas kontinentālajā daļā iebruka Krievijas armijas regulārās vienības un izvērsa uzbrukumu pret Ukrainas armiju.

NATO Eiropas spēku virspavēlnieks Filips Brīdlovs vēl 16. septembrī sacīja, ka Donbasā atrodas četri Krievijas Bruņoto spēku bataljoni.

Pēc Krievijas aktīvistu datiem, Ukrainā kritušo Krievijas karavīru skaits jau pārsniedzis 4300.

Krievija februāra beigās okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu, bet martā to anektēja.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienības, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarei.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas