Reitingu aģentūru brīdinājums: Krievijā strauji izsīkst naudas rezerves

0 komentāri

Trīs vadošās reitingu aģentūras pasaulē izplatījušas brīdinājumus, ka Krievijā strauji izsīkst naudas rezerves un pieaug budžeta deficīts.

Tāpat reitingu aģentūras norādījušas, ka cerības uz situācijas uzlabošanos neesot, ņemot vērā, ka naftas cenu kāpums nav gaidāms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Britu medijs Telegraph norāda, ka liela daļa Krievijas naudas aiziet militārajiem tēriņiem. Pēdējos 20 gados Krievija šajā izdevumu grupā ir strauji apdzinusi visas Eiropas valstis, un izdevumi šim mērķim arī tagad tikai pieaug. Šādos apstākļos neesot brīnums, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins arvien vairāk atgriežas pie padomju laikos pārbaudītas vērtības – autoritāra vadības stila, ziņo britu prese.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas