Referendumā par tālāku integrāciju Eiropas Savienībā dāņi nobalso PRET

1 komentārs

Dānijas iedzīvotāji referendumā nobalsojuši “pret” tālāku integrāciju bloka sastāvā. Tas uzskatāms par kārtējo triecienu Eiropas Savienībai, ko eskalējusi bēgļu krīze.

Pēc visu balsu saskaitīšanas “pret” ciešāku integrāciju nobalsoja 53,1% iedzīvotāju. Iedzīvotāju aktivitāte referendumā bija augstāka nekā cerēts – 72%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat kā Lielbritānijai un Īrijai, arī Dānijai ir vairāki Eiropas Savienības likumdošanas izņēmumi. Par spīti tam, politiķi vēlējās, lai Dānijas iedzīvotāji atbalsta dažu Eiropas Savienības likumu pieņemšanu, tādā veidā ciešāk integrējoties Eiropas iekšlietu sistēmā, dāņi referendumā nobalsojuši “pret”.

Proti, populistiskajai Dānijas Tautas partijai izdevies pārliecināt iedzīvotājus neatteikties no savulaik izcīnītajām privilēģijām un neatdot suverenitāti eirokrātiem Briselē apmaiņā pret drošību.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Hop
    0

    Hop

    Dani izradas gudraki neka stulbeni ukraini

    05.12.2015 19:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas