Re, kā! Somijas premjers, kurš gribēja uzņemt bēgļus savās lauku mājās, tagad jau mainījis domas

0 komentāri

Somijas premjers Juha Sipile drošības apsvērumu dēļ tomēr ir atteicies no iepriekš paustās ieceres savā lauku mājā izmitināt patvēruma meklētājus.

Somijas ministru prezidents septembrī paziņoja, ka nodos savu lauku māju bēgļu izmitināšanai, un pauda cerību, ka viņa piemēram sekos arī citi somi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču tagad viņš ir skaidrojis, ka atsauc iepriekš teikto drošības apsvērumu dēļ. Paziņojums raisīja lielu uzmanību, un viņa rezidencē netālu no Oulu sāka ierasties pārlieku liels skaits interesentu.

Foto: bēgļi ar velosipēdiem ierodas Norvēģijā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas