PVO: Ebolas vīrusa izplatība Libērijā palēninās

0 komentāri

Ebolas vīrusa izplatība Libērijā palēninās, trešdien paziņojusi augsta ranga Pasaules Veselības organizācijas (PVO) amatpersona. PVO pārstāvis Brūss Ailvards, kas ir atbildīgs par organizācijas centieniem apkarot Ebolas vīrusa epidēmiju Rietumāfrikā, norādīja, ka Libērijā jauno inficēšanās gadījumu skaits sācis samazināties.

Gultasvietas slimnīcās Libērijas galvaspilsētā Monrovijā sākušas atbrīvoties, laboratoriski apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits nostabilizējies un bēru skaits samazinājies, norādīja Ailvards.

Tomēr viņš uzsvēra, ka tā ir sākotnēja analīze un pastāv iespēja, ka pozitīvā tendence vērojama tikai tāpēc, ka cilvēki vienkārši nav ziņojuši par jauniem inficēšanās gadījumiem un nemeklē mediķu palīdzību.

No Ebolas vīrusa nomiruši jau gandrīz 5000 cilvēku, galvenokārt Gvinejā, Sjerraleonē un Libērijā, bet inficēto skaits pārsniedzis 10 000, liecina PVO dati.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas