Putins sola sadarbību “Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā

0 komentāri

Vairāku valstu līderiem Krievijas prezidents Vladimirs Putins solījis sadarboties, lai starptautiskie izmeklētāji piekļūtu notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas nogāšanās vietai.

Krievijas prezidents, šķiet, cenšas apslāpēt starptautisko saniknojumu pēc tam, kad ASV valsts sekretārs Džons Kerijs paziņoja, ka Malaizijas nacionālās aviokompānijas lidmašīnas notriekšanā izmantotā raķešu sistēma “piegādāta no Krievijas separātistu rokās”.

Tāpat izskanējušas neapstiprinātas ziņas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins esot vakar devies uz Ukrainu, lai tiktos ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko – tā “Twitter” paziņojis telekanāla “Doždj” vadītājs, investors Aleksandrs Vinokurovs.

Arvien vairāk pierādījumu ir par to, ka par lidmašīnas notriekšanu ir atbildīgi separātisti Ukrainas austrumos. Ukrainas valdība publiskojusi jaunus audioierakstus ar, kā tiek apgalvots, pārtvertām nemiernieku sarunām, kurās tiek organizēta lidmašīnas “melno kastu” paslēpšana no starptautiskajiem izmeklētājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas