Putins slavē Krievijas jūras spēkus par Islāma valsts kaujinieku apšaudīšanu ar raķetēm no Kaspijas jūras

0 komentāri

Demonstrējot savu militāro varenību un apņemšanos palīdzēt sev draudzīgajam Asada režīmam Sīrijā, Krievija šodien apšaudījusi Islāma valsts pozīcijas Sīrijas teritorijā. Kopā tika izšautas 26 raķešu zalves karakuģiem Kaspijas jūrā. Zīmīgi, ka tik vērienīga militārā spēka demonstrācija notikusi Krievijas prezidenta Vladimira Putina 63. dzimšanas dienā, vēsta newsru.com.

Raķetes tika šautas no rīta. Operācijā piedalījās četri Krievijas karakuģi no Kaspijas jūras spēku flotes. Kā pavēstīja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, raķetes raidītas pa 11 mērķiem, kuri arī tikuši veiksmīgi iznīcināti. ”Bojāgājušo civiliedzīvotāju vidū nav,” norādīja Šoigu. Viņš arī piebilda, ka pēdējo divu diennakšu laikā, kad Sīrijas teritorijā gaisa operācijās intensīvi piedalās Krievijas kaujas lidmašīnas, identificēta virkne Islāma valsts militāro objektu. Desmitiem Islāma valsts objektu tikuši iznīcināti. Tomēr citi avoti vēsta, ka no vairāk nekā 50 uzlidojumiem tikai divi esot sasnieguši Islāma valsts objektus. Pārējie Krievijas kaujas lidmašīnu triecieni esot skāruši civiliedzīvotāju un citus objektus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Putins, komentējot raķešu palaišanu, paslavēja Kaspijas kara jūras spēkus. ”Tas, ka mēs veicām apšaudi no Kaspijas jūras akvatorijas pa mērķiem 1500 km attālumā un ar augstas precizitātes ieročiem iznīcinājām mērķus, liecina par labu sagatavotību,” norādīja Krievijas prezidents.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas