Putins prasa separātistiem atbrīvot ielenktos Ukrainas karavīrus

0 komentāri

Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins pieprasījis atbrīvot Ukrainas karavīrus, kurus valsts austrumu daļā ielenkuši prokrieviski noskaņotie separātisti.

Šādu paziņojumu Putins izplatījis brīdī, kad starptautiskajā sabiedrībā izskan pārmetumi Krievijai par tās patieso lomu Ukrainas konfliktā un tiek ziņots par Krievijas militāro spēku ievešanu Ukrainas teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es aicinu atvērt humanitāro koridoru Ukrainas karavīriem, kas ir ielenkti, lai izvairītos no bezjēdzīgiem upuriem un sniegtu viņiem iespēju brīvi pamest konflikta zonu, lai viņi varētu atkalapvienoties ar savām ģimenēm, atgriezties pie savām mātēm, sievām un bērniem, kā arī steidzami nodrošināt medicīnisko aprūpi ievainotajiem, kas cietuši militāro operāciju rezultātā,” tiek citēts Putins Kremļa oficiālajā mājaslapā.

FOTO: SCANPIX

FOTO: SCANPIX

Tajā pat laikā vēl pavisam nesen Krievijas prezidents pirmo reizi kopš militārā konflikta sākšanās uzrunājis nemierniekus un slavējis viņus par panākumiem Ukrainā.

Tajā, ko eksperti ir nodēvējuši par ”uzvaras deklarāciju”, V. Putins separātistus nodēvēja par ”Jaunkrievijas armiju” un uzsvēra, ka nemiernieki veido ”jaunu, pašpasludinātu valsti”.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

Ceturtdien pasauli pāršalca ziņas par Krievijas armijas iebrukumu Ukrainas teritorijā. Eksperti gan norāda, ka Krievija Ukrainas konfliktā esot iesaistījusies jau sen, taču tagad iesaiste esot iegājusi jaunā fāzē. Ceturtdien NATO publiskoja satelītattēlus, kas pierāda Krievijas militārās aktivitātes Ukrainā. Attēlos fiksēta Krievijas militāro vienību virzīšanās cauri Ukrainas laukiem un gatavošanās darbībai Krasnodonas rajonā.

Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis ceturtdien izplatīja paziņojumu, kurā pauda, ka ”Krievijas Federācijas veiktais iebrukums Ukrainā parāda to, ka Krievija ir nodemonstrējusi savu patieso seju bez interpretācijas un aizsega”.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas