Putins paziņo, ka Turcija “vairāk nekā vienreiz” nožēlos lidmašīnas notriekšanu

1 komentārs

Turpinoties vārdu karam starp Krieviju un Turciju, Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka Turcija būšot spiesta “vairāk nekā vienreiz” nožēlot Krievijas bumbvedēja notriekšanu.

Putina skaļie vārdi izskanēja viņa ikgadējā uzrunā par stāvokli valstī. Pāris dienas pirms tam Turcijas prezidents Rečeps Tajips Erdogans kategoriski noraidīja Krievijas apgalvojumus, ka viņa ģimene ir iesaistīta naftas kontrabandā no teroristu organizācijas Daesh kontrolētajām Sīrijas naftas atradnēm. Krievija šonedēļ nāca klajā ar satelītuzņēmumiem, kuros redzams, kā automašīnas ar naftas cisternām šķērso Sīrijas un Turcijas robežu. Kremļa saimnieka šodienas izteikumi liecina, ka sankcijas pret Turciju turpinās vērsties plašumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vladimirs Putins, Krievijas prezidents:

Ja kādam šķiet, ka pēc šāda šaušalīga kara nozieguma izdarīšanas, mūsu cilvēku slepkavības viņi tiks cauri ar dažiem ierobežojumiem, kas skar viņu tomātus vai arī ierobežojumiem celtniecībai un citos sektoros, tad viņi gauži maldās. Mēs viņiem atgādināsim par to ko viņi ir izdarījuši vairāk nekā vienreiz. Un viņi to būs spiesti nožēlot vairāk nekā vienreiz. Un mēs – mēs zinām, kas ir jādara.

Šodien Krievijas enerģētikas ministrs paziņoja, ka apturētas pārrunas ar Turciju par kopīgo gāzes cauruļvada “TurkStream” projektu. Savukārt otrdien Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs parakstīja lēmumu, kurā apstiprināts Turcijā ražotās lauksaimniecības produkcijas, izejvielu un pārtikas uzskaitījums, ko aizliegts ievest Krievijā no 1.janvāra. Krievija no 1.decembra arī aizliedza čarterlidojumus uz Turciju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Žēl utaiņa.

    05.12.2015 20:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas