Putins: NATO destabilizē drošību

0 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins asi kritizējis ASV vadībā Eiropā topošo NATO pretgaisa aizsardzības sistēmu.

Putins, Sočos tiekoties ar armijas virsniekiem, par maldiem nosauca ASV apgalvojumus, ka sistēmas mērķis ir aizsardzība. Viņaprāt, tā destabilizē starptautisko drošību un ir sākums jaunai bruņošanās sacensībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan pēc Putina teiktā Krievija tajā neiesaistīsies, tiks koriģēti tās bruņojuma modenizēšanas plāni, lai novērstu draudus Krievijas drošībai.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins:

Mēs šajā bruņošanās sacensībā neiesaistīsimies. Mēs iesim savu ceļu. Strādāsim ļoti akurāti, nepārsniedzot armijas un flotes bruņojuma atjaunošanai plānoto finansējumu, bet šos plānus koriģēsim, lai mazinātu draudus Krievijas drošībai.

Putina izteikumi seko pēc tam, kad šonedēļ darbu sāka bāze Rumānijā, kas ir daļa NATO pretgaisa aizsardzības sistēmas. Savukārt Polijā tika uzsākti bāzes būvdarbi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas