Putins, izmantojot valsts līdzekļus, padara bagātus savus draugus, ziņo ASV

1 komentārs

ASV Finanšu ministrija Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu uzskata par korumpētu, intervijā raidorganizācijai BBC pavēstījusi ministrijas amatpersona.

ASV valdība ir noteikusi sankcijas Putina tuvākā loka cilvēkiem, taču šī ir pirmā reize, kad tā tieši apsūdz Putinu korupcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā BBC izmeklēšanas raidījumam Panorama pavēstīja ministrijas atbildīgā amatpersona par sankcijām Adams Šubins, Krievijas prezidents ir korumpēts un ASV valdība to zina “daudzus, daudzus gadus”.

“Mēs esam redzējuši, kā viņš, izmantojot valsts līdzekļus, padara bagātus savus draugus, savus tuvos līdzgaitniekus un marginalizē tos, kurus neuzskata par draugiem. Vai tie ir Krievijas energoresursi vai citi valsts līgumi, viņš tos novirza tiem, kuri, viņaprāt, kalpos viņam, un izslēdz tos, kuri ne. Man tā ir korupcijas aina,” sacīja Šubins.

Viņš atteicās sniegt komentārus par slepenu ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) 2007. gada ziņojumu, kurā Putina bagātība tika lēsta uz 40 miljardiem dolāru, taču norādīja, ka Putins uzkrāj slepenu bagātību. “Viņam bijusi ilgstoša apmācība un prakse, kā slēpt savu patieso bagātību,” paziņoja Šubins.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Artūrs
    0

    Artūrs

    Amerikāņi būs noteikti tie kuros vajadzētu klausīties .... Nav šaubu... haha

    26.01.2016 14:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas