Putins ir ļoti populārs Serbijā: kādā muzejā atklāta viņa vaska figūra

1 komentārs

Serbijā kādā muzejā vaska veidolā tapis Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks. Tādā veidā serbi vēlējušies izrādīt pateicību šīs Balkānu valsts sabiedrotajam. Šajā valstī Krievijas prezidents ir diezgan populārs, tāpēc sagaidāms, ka pārsteigums nenesīs svētdien plānotais referendums par tuvāku saišu dibināšanu ar Eiropas Savienību.

Vaska Vladimirs Putins atrodams muzejā Serbijas pilsētā Jagodinā. Kopš atklāšanas brīža eksponātu apskatīt ieradušies apmēram divi tūkstoši interesentu, un, kā stāsta muzeja vadība, no izstādītajām 30 vaska figūrām šī ir veiksmīgākā, jo visvairāk līdzinoties oriģinālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Putina popularitāte šajā valstī aizvien pieaug. Daudziem serbi ir naidīgi pret Rietumiem, pēc tam, kad NATO kara aviācija 1999. gadā bombardēja Serbiju, šādi cenšoties apturēt toreizējā prezidenta Slobodana Miloševiča represijas pret Kosovas albāņu minoritāti.

Tāpēc prognozēts, ka 24. aprīlī organizētajā tautas nobalsošanā iedzīvotāji nobalsos pret tuvināšanos Eiropas Savienībai. Aptaujas liecina, ka serbi no tā nesaredz reālu ieguvumu, bet tuvāku saikni izjūt ar Austrumu sabiedroto.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Es arī ietu apskatīt to gorillu.

    20.04.2016 05:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas