Putins gandrīz sakaujas ar Moldovas prezidentu

0 komentāri

Minskā notiekošajā NVS valstu vadītāju samitā starp Krievijas un Moldovas prezidentu izcēlies konflikts un asu vārdu pārmaiņa, kas teju teju pāraugusi kautiņā.

Žurnālisti, kas bija notikušā aculiecinieki, stāsta, ka radies priekšstats, ka abu valstu prezidenti tūlīt pat sakausies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Asāka vārdu pārmaiņa sākusies pēc tam, kad Moldovas prezidents Nikolajs Timofti pažēlojies, ka pēc sadarbības līguma parakstīšanas ar Eiropas Savienību, Krievija  faktiski ir slēgusi savu tirgu Moldovas precēm. Uz ko Krievijas prezidents Vladimirs Putins norādīja, ka ”agrāk vajadzēja domāt par to, kādu iespaidu uz abu valstu sadarbību atstās līguma parakstīšana”.

Lai arī vārds bija dots nākamajam NVS pārstāvim, diskusija abu prezidentu starpā saasinājusies tik tālu, ka šķitis, – vēl mirklis un sāksies dūru vicināšana. Tomēr abi prezidenti esot spējuši savākties pēdējā brīdī un nenonākt līdz atklātam konfliktam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas