Putins dod mājienus, ka Krievijas iznīcinātāja notriekšana bijusi Turcijas un ASV sazvērestība

0 komentāri

Kontrole pār televīziju ir viens no Vladimira Putina propagandas režīma stūrakmeņiem Krievijā, un viena no centrālajām šā režīma sastāvdaļām ir ikgadējā Putina preses konference. Arī šogad viņš sensāciju kārotājiem nelika vilties un nāca klajā ar jaunu sazvērestības teoriju par to, ka amerikāņi esot bijuši iesaistīti Krievijas iznīcinātāja notriekšanā virs Turcijas.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina ikgadējā preses konference ir kļuvusi par savdabīgu vairāk nekā trīs stundas garu telemaratonu. Tā laikā, klātesot vairāk nekā 1000 žurnālistu, Putins atbild uz jautājumiem, sākot no kara Ukrainā un beidzot ar to, kas ir labāks – kvass vai kola? Daudz uzmanības šogad atkal tika pievērsts Ukrainai, ar kuru Krievija gatavojas lauzt brīvās tirdzniecības līgumu. Putins spēra vēl soli tuvāk oficiālai Krievijas klātbūtnes atzīšanai Austrumukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

“Mēs nekad neesam teikuši, ka tur [Austrumukrainā] nav cilvēku, kuri darbojas noteiktās jomās, tostarp militārajā. Bet tas nenozīmē, ka tur piedalās Krievijas armijas spēki. Sajūtiet atšķirību!” citēts Putins.

Skaļākais brīdis šā gada preses konferencē gan pienāca, kad Putins pamanījās dot mājienus, ka Turcijas gaisa telpu pārkāpušā Krievijas iznīcinātāja notriekšana bijusi starptautiska sazvērestība. Turklāt ne bez amerikāņu iesaistes.

“Ja kāds Turcijas valdībā izdomāja izlaizīt amerikāņiem “vienu vietu”, es nezinu, vai tā bija pareizā izvēle. Es pat nezinu, vai amerikāņi to gribēja. Es varu iztēloties, kādā līmenī ir bijusi vienošanās – ja mēs notriecam Krievijas lidmašīnu, jūs, amerikāņi, pieveriet acis uz to, ka mēs okupējam daļu Irākas. Es nezinu, varbūt šāda vienošanās tik tiešām bija. Mēs to vienkārši nezinām,” saka Krievijas prezidents.

Mediju komentētāji jau aizrādījuši, ka, atstāstot šo sazvērestības teoriju, Putins izvairījies no runāšanas apgalvojuma formā. Arī nekādus pierādījumus tai viņš nesniedza. Turcija Krievijas iznīcinātāju.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas