Putins brīdina neizmantot savu attēlu uz putinfoniem

0 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ar sava preses sekretāra starpniecību ir brīdinājis neizmantot savu attēlu uz īpaši radītiem telefoniem – putinfoniem.

Kas ir putinfons? Tas ir ekskluzīvs, uz iPhone6 bāzes darināts mobilais telefons, kam ir zelta vai titāna korpuss un iegravēts Putina profils. Putinfona cena ir 3600 ASV. Līdz brīdim, kad Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs brīdināja neizmantot Putina profilu, itāļu ekskluzīvo zīmolu ražotājs Caviar bija saražojis 299 putinfonus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šis gan nav pirmais un dārgākais putinfons, ko radījis Caviar. Šī gada jūnijā izlaistā Putinfona kolekcija maksāja 4,350 dolāru. Kopā tika saražots ierobežots skaits – 144 telefoni, kas tika pārdoti tikai dažu dienu laikā.

Uzzinot par Peskova norādēm attiecībā uz Putina attēla izmantošanu, Caviar pārstāvji paziņoja, ka pārtrauc ražot ekskluzīvo modeli Caviar Supremo Putin II.

Reaģējot uz šo, internetā parādījušies ironiski komentāri, ka Putins nevēlas, lai viņa attēls parādītos uz telefona, kura ražotājkompānijas vadītājs ir gejs. Kā zināms, Apple vadītājs Tims Kuks atzina, ka ir homoseksuāli orientēts. Šī iemesla dēļ Sanktpēterburgā tika demontēta piemineklis kādreizējam Apple vadītājam Stīvam Džobsam.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas