Putins atbild uz ukraiņu žurnālista jautājumu par karu Ukrainā

1 komentārs

Krievijas prezidenta Vladimira Putina sasauktajā preses konferencē Ukrainas žurnālists no ziņu aģentūras UNIAN Krievijas prezidentam uzdeva jautājumu par Krievijas militāro klātbūtni. Viņš V. Putinam jautāja, cik Krievijas militārās tehnikas vienību atrodas Ukrainā, cik cilvēku ir miruši un ko V. Putins var sacīt bojā gājušo karavīru tuviniekiem? Tāpat ukraiņu žurnālists V. Putinam prasīja, kad Krievijas atbrīvos no apcietinājuma Ukrainas lidotāju, režisoru un vēl vismaz 30 karagūstekņu.

V. Putina atbildi skaties šeit!

1 komentārs

TOP komentāri

  • vai, vai
    0

    vai, vai

    Kā melo!

    26.12.2014 11:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas