Putins ar karu Ukrainā aizkaitinājis daļu savu bagātāko draugu

0 komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins aizkaitinājis ne tikai Vašingtonas un Berlīnes līderus, bet arī daļu savu bagātāko draugu, neklausoties viņu lūgumos pārtraukt agresiju pret Ukrainu, aģentūrai Bloomberg pastāstījuši divi Kremļa saimnieka ilggadējie līdzgaitnieki.

Rubļa sabrukums Putina bagātāko sabiedroto vidū pastiprinājis iebildumus pret viņa atbalstu Ukrainas austrumos esošajām teroristu bandām, liekot prezidentam sašaurināt savu tuvāko loku no vairākiem desmitiem uzticības personu līdz šaurai drošības struktūru amatpersonu grupai, kuru vieno atbalsts karam pret Ukrainu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Putins ar pieaugošām aizdomām izturas pret cilvēkiem, kam par savu bagātību jāpateicas sakariem ar Kremli, un kuri visvairāk cietuši no ASV un Eiropas Savienības (ES) sankcijām, norādīja avoti, kas vēlējās palikt anonīmi, baidoties no atriebības.

21 no bagātākajiem cilvēkiem Krievijā kopumā pērn zaudējis 61 miljardu ASV dolāru, kas ir ceturtdaļa no viņu bijušās kopīgās bagātības, liecina Bloomberg miljardieru indekss.

Uzņēmēji, kas ilgi bijuši pietuvināti Putinam, tagad nostumti perifērijā, atzīst arī politikas konsultants Sergejs Markovs, kurš martā palīdzēja novērot Maskavas inspirēto referendumu Ukrainai piederošajā Krimā, kas kalpoja par pamatu šīs pussalas aneksijai.

Tagad Putina tuvāko lokā ietilpst Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, Federālā drošības dienesta vadītājs Aleksandrs Bortņikovs, Ārējā izlūkdienesta šefs Mihails Fradkovs un Aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, norāda Makarovs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas