”Putina tīģeris” uzbrūk Ķīnas zemnieku kazām, apgalvo lopkopji

0 komentāri

Ķīnas pierobežas zemnieki sūdzas, ka viens no tīģeriem, kuru šā gada pavasarī netālu no Ķīnas robežas brīvībā palaida Krievijas prezidents Vladimirs Putins, izrādījis pārlieku lielu interesi par viņu kazām.

Kopumā tīģera uzbrukumos cietušas vismaz 18 kazas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms diviem gadiem Krievijas taigā tika atrasti pieci izbadējušies tīģerēni. Pirms atlaišanas atpakaļ savvaļā tīģeriem iemācīja medīt. Lielu mediju uzmanību izpelnījās viens no tiem, kuru brīvā dabā pats savām rokām palaida Kremļa saimnieks – Krievijas prezidents V. Putins. Tieši šo tīģeri Ķīnas zemnieki tur aizdomās par vairākiem uzbrukumiem viņu kazām.

Taču Kremlis norāda, ka V. Putins maijā esot atbrīvojis tikai trīs apdraudētās sugas pārstāvjus – Amūras tīģerus Kuzju, Borju un Ilonu. Taču Ustins un vēl viens tīģeris tika palaists savvaļā citā pasākumā jūnijā, kurā V. Putins nepiedalījās.

Ķīnas valdība solīja atlīdzināt lopkopjiem par nogalinātajām kazām. Taču tajā pašā laikā zemniekiem tika ieteikts “pārvietot kazas un gādāt par kūts drošību”, lai izvairītos no uzbrukumiem nākotnē.

Sibīrijā un Ķīnas ziemeļaustrumos dzīvo aptuveni pieci simti Amūras tīģeru, kas ir apdraudēta suga.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka retie Amūras tīģerēni šovasar piedzimuši Rīgas Zoodārzā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas