Putina telefonzvans varētu izbeigt karu Sīrijā, pauž britu ministrs

1 komentārs

Lielbritānijas ārlietu ministrs Filips Hamonds ir paudis pārliecību, ka, lai atrisinātu konfliktu Sīrijā, pietiktu ar vienu Krievijas prezidenta Vladimira Putina telefonzvanu.

Minhenes drošības konferences ietvaros Sīrijas konflikta risināšanā iesaistītās valstis vienojās panākt pagaidu pauzi militārajā kampaņā, lai dotu iespēju sniegt humāno palīdzību civiliedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr Krievija šodien pavēstīja, ka turpinās bombardēt Sīrijas nemiernieku pozīcijas, radot šaubas, vai plānotais pamiers nesīs cerētos rezultātus.

Skeptiķu vidū ir arī Lielbritānija, kas uzskata, – tieši Putinam ir ietekme, kas var palīdzēt izbeigt konfliktu.

Viena telefonsaruna par Sīrijas jautājumu šodien jau notikusi – tiek ziņots, ka ASV prezidents Baraks Obama zvanījis Putinam, lai pārrunātu situāciju kara plosītajā valstī.

Krievijas prezidents atkārtojis iepriekš pausto domu, ka Sīrijas jautājumā ir nepieciešams izveidot vienotu antiteroristisku koalīciju.

Abi līderi esot vienojušies aktivizēt sadarbību diplomātisko aģentūru un citu struktūru vidū ar mērķi īstenot Minhenē panākto deklarāciju.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas