Putina preses sekretāra pusmiljonu vērtais pulkstenis izraisa skandālu Krievijā

1 komentārs

Krīzes māktajā Krievijā skandālu izraisījusi fotogrāfiju parādīšanās, kurās prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs redzams ar vairāk nekā pusmiljonu ASV dolāru vērtu pulksteni ap roku. Peskovs ar dārgo pulksteni redzams fotogrāfijās, kas sestdien uzņemtas viņa kāzās Sočos.

Parādoties fotogrāfijām no krāšņā pasākuma, tīmekļa medijos un sociālajos tīklos galvenā uzmanība pievērsta Peskova melnajam pulkstenim, kura ciparnīcu rotā zelta galvaskauss.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zinātāji norāda, ka Putina preses sekretāra laikrādis ir Šveices uzņēmuma Richard Mille īpašās sērijas pulkstenis. Tā vērtība ir vismaz 620 000 dolāru.

Taisnojoties par dārgo laikrādi, Peskovs stāstīja, ka pulkstenis bijis jaunās sievas – daiļslidotājas Tatjanas Navkas – dāvana. Savukārt neatkarīgie Krievijas mediji norāda, ka šī attaisnošanās esot meli, jo Putina preses sekretārs ar dārgo pulksteni ap roku esot manīts krietni ilgu laiku – jau vairākus mēnešus pirms kāzām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    +1

    Nu re

    Prasti, Putina zaglis "aptīrījis" Krimnaš šarikovu.

    04.08.2015 04:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas