Putina Nakts vilki ieradušies Čehijā

0 komentāri

Prokremliskās motociklistu bandas Nakts vilki pārstāvjiem esot izdevies nokļūt Čehijā, ceturtdien intervijā radiostacijai Govorit Moskva atklāja pārbrauciena vadītājs Andrejs Bobrovskis. Viņš norādīja, ka pats gan palicis Maskavā, jo viņam nav vīzas ieceļošanai Šengenas zonā.

Nakts vilki rīko pārbraucienu Maskava-Berlīne par godu tā dēvētajai “Uzvaras dienai”, bet Polija un Lietuva liegusi bandas locekļiem iebraukt savā teritorijā. Slovākija savukārt paziņojusi, ka neaizkavēs prokremlisko motociklistu braucienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa mūsu dalībnieku ir Ostravā, jo mēs kopā ar Krievijas konsulātu plānojam dažus pasākumus, lai pieminētu pilsētas atbrīvošanas 70. gadadienu, paziņoja Bobrovskis, piebilstot, ka motociklistu kolonna turpina ceļu, kā plānots.

Ostravā Otrā pasaules kara beigu gadadienas svinības plānotas šodien, piedaloties Čehijas premjerministram Bohuslavam Sobotkam.
Opavas domes preses pārstāvis medijiem trešdien atklāja, ka saskaņā ar viņa rīcībā esošo informāciju Opavas reģionu šķērsojuši divi Nakts vilku locekļi.

Ostravas-Opavas operācijā no 1945. gada 10. marta līdz 5. maijam dzīvību zaudēja aptuveni 24 000 Sarkanās armijas karavīru.
Nakts vilki ceļā uz Berlīni bija iecerējuši šķērsot Baltkrievijas, Polijas, Slovākijas un Austrijas teritoriju.

Čehijas Ārlietu ministrija 24. aprīlī paziņoja, ka noraidījusi Krievijas lūgumu palīdzēt Nakts vilku braucienam. Ministrija norādīja, ka motociklistiem pašiem jāpiesakās atļaujai šķērsot Čehijas teritoriju, bet piebilda, dokumentus būs grūti nokārtot laikus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas