Putina nākamais mērķis ir Odesa

0 komentāri

Krievija plāno saasināt situāciju Odesā un ar šādu mērķi Krievijas specdienesti gatavo pilsētā virkni provokāciju, paziņojis Krievijas Valsts domes deputāts Iļja Ponomarjovs.

Pēc opozīcijā esošā deputāta vārdiem, nākamais Vladimira Putina mērķis ir “kara koridora izveidošana no Krievijas robežas līdz pat Odesai”. Kā ziņo deputāta avoti, uz Piedņestru pārdislocēts Krievijas spēku kontingents. Tajā pat laikā aicinājumi uz mieru ir teju vienīgais glābiņš Putinam, uzskata Ponomarjovs. “Ja šis pamiers patiesi kļūs par sākumu kaut kādam nopietnākam miera procesam un apturēs agresiju, tad – paldies Dievam, taču tas saglabās Putina varu,” sacīja deputāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ponomarjovs bija vienīgais no Valsts domes 450 deputātiem, kurš balsoja pret Krimas aneksiju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas