Skaties Putina krīzes runas spilgtākos fragmentus!

0 komentāri

Pašreizējās situācijas izveidošanos Krievijā galvenokārt veicinājuši ārējie faktori, bet rietumu sankcijām tajā ir maza loma, Ukrainai ir jābūt vienotai valstij, – ar šādiem paziņojumiem preses konferencē nācis klajā Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Pret Krieviju vērstās rietumvalstu sankcijas ir veidojušas vien 20 – 30% no kopējām tautsaimniecības problēmām, ar kurām tagad saskaras Krievija. Tādējādi šīm sankcijām ir visai neliela loma tagadējā Krievijas ekonomiskajā situācijā un tā “nav cena par Krimu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pārvarētu grūtības, Krievijai būs jāīsteno taupības pasākumi, turklāt valsts varētu krīzi pārvarēt tuvāko divu gadu laikā, sacīja Krievijas prezidents.

Krīzes samazināšanā tiks izmantoti līdzīgi paņēmieni kā 2008., 2009. gada krīzes laikā. Krievijas ekonomika turpinās augt, taču lēnāk, viņš sacīja.

Savukārt, runājot par krīzi Ukrainā, neņemot vērā pērn pavasarī veikto Krimas pussalas aneksiju, V. Putins pauda viedokli, ka tai ir jāsaglabājas kā vienotai valstij. Tāpat viņš sacīja, ka Ukrainas konfliktu jārisina tikai un vienīgi politiskā ceļā. Viņš noliedza, ka patlaban Ukrainas austrumos darbojas Krievijas militārie spēki. Cilvēki, kas piedalās operācijās nav algotņi, jo nesaņem par to naudu, uzsvēra V. Putins.

V. Putina preses konferences sasauc regulāri, taču šī ir zīmīga ar to, ka notiek laikā, kad Krievija piedzīvo sāpīgu rubļa vērtības samazinājumu.

Vairāk skaties video!

(Pievienotais video ir krievu valodā)

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas