Putina attēlam Krimā aizkrāso acis; cilvēki sūdzas par dzīvi Krievijas sastāvā

0 komentāri

Teju Viskrievijas skandāls izraisījies pēc tam, kad Krimas lielākās pilsētas Sevastopoles iedzīvotāji un varasiestādes pamanīja, ka grafiti zīmējumam, kurā attēlots Krievijas prezidents Vladimirs Putins, ir aizkrāsotas prezidenta acis.

Pats zīmējums ir veidots labākajās propagandas tradīcijās. Attēla fonā redzams Krievijas varenības simbols Kremlis, tam blakus labības lauks, kurā līdz viduklim atrodas Krievijas prezidenta Vladimira Putina tēls, kas ietērpts zemūdeņu matrožu formas tērpā. Lielformāta zīmējums atrodas uz kādas no Sevastopoles ēku sienām.

Naktī uz 13. janvāri nenoskaidrotas personas bija aizkrāsojušas Putina acis, kas liek apšaubīt to, vai tiešām Krimā visi ir tik kvēli Krievijas prezidenta atbalstītāji un okupācijas piekritēji, kā to rāda Krievijas televīzijas.

Vietējā TV kanāla NTS-TV žurnālisti aptaujāja garāmgājējus, ko viņi domā par acu aizkrāsošanu. Interesanti, ka faktiski ar visiem cilvēkiem saruna beigu beigās nonāca pie tā, kā mainījusies dzīve pēc Krimas okupācijas. Jānorāda, ka visi aptaujātie neslēpa vilšanos gan par administratīvo haosu, gan par ievērojami pieaugušajām cenām veikalos.

Vairāk skaties video!

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas