Pulicera prēmijas saņem raksti par Ebolu un vardarbību pret sievietēm

0 komentāri

Ņujorkā piešķirtas Pulicera prēmijas – prestiža atzinības žurnālistikā. Visprestižākajā nominācijā “Par kalpošanu sabiedrībai” apbalvoti laikraksti The New York Times un The Post and Courier.

The New York Times guvis atzinību reportāžu sērijās par Ebolas vīrusa uzliesmojumu Rietumāfrikā. Savukārt Čārlstonas laikraksts The Post and Courier apbalvots par rakstu sēriju, kurā atspoguļota vardarbība pret sievietēm.

Pulicera prēmija tiek uzskatīta par vienu no prestižākajām ASV mediju balvām. To kopš 1917. gada piešķir par izciliem sasniegumiem žurnālistikā, literatūrā, mūzikā un teātrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas